Campus Letni UW 2019 – Mielno 14-20.09.2019

Studia to najpiękniejszy czas w życiu człowieka… rozpocznij i spędź go razem z nami!Co?

Campus Letni UW 2019 – największy wyjazd szkoleniowo-integracyjny na Uniwersytecie Warszawskim organizowany przez Samorząd Studentów UW ??‍???‍?

Kiedy?
14-20 września! 6 wspaniałych nocy nad polskim morzem ?

Gdzie?
Mielno-Unieście, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy KROKUS ?

Za ile?
Cena FIRST MINUTE do końca lipca tylko 499 zł
Cena regularna po 1 sierpnia wynosi 555 zł ?
Obejmuje: koszt transportu w obie strony, ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie, wyżywienie na miejscu i wiele atrakcji.

Dla kogo?
Dla Was! ? Dla nowo przyjętych kandydatów na studia, którzy rozpoczną swoją przygodę z Uniwersytetem Warszawskim już 1 października!

Po co?
Głównymi celami jest integracja oraz pomoc w łatwym i prostym starcie w nowym etapie Waszego życia, jakim są studia! Dzięki nam dowiesz się m.in., co to jest USOS, jakie masz prawa (i obowiązki) jako student, na czym polega system rejestracji żetonowej oraz jakich nowych języków obcych możesz się nauczyć na UW! Ponadto nasz wyjazd będzie bogaty w wiele atrakcji, dzięki którym masz niepowtarzalną możliwość poznać studentów ze swojego, jak i z innych kierunków. Wspólna integracja pozwoli na nawiązanie wspaniałych przyjaźni na całe studia, a może i… jeszcze dłużej! ?

‼Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/dZo9q3WRcZrPQcRGA

STAY TUNED!

‼W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
patrycja.sielag@samorzad.uw.edu.pl
For english speaking students:
aleksandra.rabenda@samorzad.uw.edu.pl

Data publikacji: 30 lipca 2019